Formulář obnovy hesla

Část automatické obnovy

Tento formulář můžete použít, pokud znáte alespoň dva ze tří registračních údajů, které korespondují s Vaším herním účtem. Vždy vyžadujeme uvedení registrační emailové adresy. Jako druhý údaj vyžadujeme přihlašovací jméno k účtu nebo měsíc a rok, v kterém jste se k nám registrovali.

Pokud nám zvládnete tyto údaje poskytnout, bude Vám položena bezpečnostní otázka, kterou jste si zvolil(a) při registraci. Odpověď na tuto otázku není citlivá na velikost písmen, ale jinak musí být přesná.

V případě, že na otázku správně odpovíte, vygenerujeme Vám nové heslo a odešleme jej na registrační email.

Pokud nejste schopni dané údaje poskytnout či jste již procesem prošli neúspěšně, použijte prosím formulář níže, kde můžete kontaktovat administrátory hry, kteří s Vámi naváží dialog hned jak to bude možné.
Registrační email
Název herního účtu
Měsíc a rok registrace
Zde Vám bude nabídnuta bezpečnostní otázka k Vašemu účtu, pokud vyplníte údaje výše.

Komunikace s administrátory

Tento formulář slouží pro komunikaci přímo s administrátory hry. Pokud uvedete validní emailovou adresu a popíšete svůj problém, v co nejkratší době se Vám jeden z nich ozve. Vězte, že není možné, aby Vám touto komunikací sdělil Vaše heslo ani žádné bezpečnostní údaje, neboť tyto jsou šifrované a tedy je nemohou znát.
Mohou Vám však nabídnout další řešení možných situací či vyvolat změnu hesla alternativními způsoby, poté co si ověří Vaši identitu.
Jak Vás máme oslovit?
Kam Vás kontaktujeme?
Jste člověk?
Váš vzkaz / popis situace?

Dibi diagnostika:

11 SQL příkazů
0.010592460632324 čas